Poprvé v NTK

Je dobré vědět

Kromě Národní technické knihovny se v budově nachází:

Městská knihovna v Praze i Ústřední knihovna ČVUT mají vlastní oddělený knižní fond, pro jehož využívání je třeba se do těchto knihoven zaregistrovat zvlášť.

To nejlepší z NTK za 30 minut

Bezplatná prohlídka bez objednání, každé úterý a čtvrtek ve 13.00. Chcete-li se co nejrychleji seznámit se službami, které knihovna nabízí.

Virtuální prohlídka knihovny

Potřebuji se do NTK zaregistrovat?

Ano, pokud chcete:

Ne, pokud chcete studovat knihy na místě a nepotřebujete využívat multifunkční zařízení na tisk/kopírování/skenování, pronájmy studoven, počítače a Wi-Fi NTK-Simple. Registraci nepotřebujete ani v případě, že se chcete podívat na normy ČSN nebo si číst ve studovně časopisů.

Do knihovny se dostanete na studentskou kartu ČVUT, kartu studenta/zaměstnance VŠCHT, kartu zaměstnance ÚOCHB AV ČR nebo s lístkem „Volný vstup“ nebo „Registrace”, který si vytisknete před turnikety – lístek si schovejte, slouží i k opuštění knihovny.

Chcete si během registrace ušetřit čas?

Kdy a kde se můžu registrovat?

V otevíracích dobách registračního pracoviště, v přízemí NTK za turnikety (před turnikety si vytiskněte lístek „Registrace“ a vyčkejte na vyvolání vašeho čísla).

Před vstupem do knihovny

Doporučujeme si odložit bundy, kabáty a objemná zavazadla bezplatně do šatny v přízemí nebo do žlutých samoobslužných úložných skříněk (u šatny i v prostorách knihovny). Skříňky můžete využívat vždy v době otevření knihovny, před uzavřením knihovny je třeba je vyklidit (obsah nevyklizených skříněk si pak můžete vyzvednout na recepci).

Adresa

Technická 6/2710
160 80 Praha 6 - Dejvice

Tip: Registrujte se předem, ušetříte čas.

Kontakt

 info@techlib.cz

 +420 232 002 535

Důležité odkazy

Editor: Jana Orlová Poslední změna: 21.9. 2017 15:09