Marine Comby

O mně

Předtím, než jsem v roce 2010 odpromovala v oboru knihovnictví, jsem vystudovala historii na Sorbonně se specializací na raně středověké pokřesťanšťovací procesy ve Francii. Pracovala jsem jako informační specialistka v pařížských advokátních kancelářích, kde jsem se specializovala na francouzské právnické a vládní informace, a přestěhovala jsem se do České republiky v roce 2013 díky evropskému programu Leonardo da Vinci pro mladé profesionály. Zde jsem nasbírala zkušenosti ve webovém vývojářství a lokalizaci i překladatelskému projektovému řízení v informatickém a farmaceutickém sektoru.

V současnosti jsem součástí Referátu pro metodiku a specializované akademické služby v Národní technické knihovně v Praze, kde pracuji na vzdělávacích zdrojích a programech. Také spolupracuji s výzkumnou skupinou vědecké komunikace.

Pro více informací o mé kariéře a praxi se prosím podívejte na moji stránku na LinkedInu.

Potřebujete-li asistenci s francouzským jazykem a literaturou nebo s prozkoumáním francouzských informačních zdrojů v jakékoliv oblasti, neváhejte mě kontaktovat. Udělám vše, co bude v mých silách, abych vám mohla pomoci!

Starám se o tyto průvodce:

Nástroje pro vědu a výzkum


 

Editor: Marine Comby Poslední změna: 22.1. 2018 16:01